Wszystko o telewizji bliskiej Tobie!

6Wydaje się to mało prawdopodobne aby w sytuacji gdy mamy do swojej dyspozycji tak dużo kanałów telewizyjnych jak może mieć to miejsce w przypadku telewizji cyfrowej, aby nie natrafić na coś ciekawego. Jednak przeskakiwanie po programach telewizyjnych nie tylko szybko może się znudzić, ale co gorsza może nie przynieść pożądanych rezultatów.

Nie raz zresztą można spotkać się z opiniami iż pomimo posiadania sporej liczby kanałów telewizyjnych nie zawsze uda się coś ciekawego znaleźć. Także tutaj telewizja cyfrowa katowice ma nam do zaoferowania rozwiązanie dosyć ciekawe. Mianowicie jest to możliwość skorzystania ze specjalnej wyszukiwarki programów telewizyjnych. W dosłownie kilka sekund przeszukać można w zasadzie wszystkie swoje kanały telewizyjne. Kryteria wyszukiwania wpisywane są przez samego użytkownika.

Można je w dosyć dużym stopniu doprecyzować, poprzez podanie takich danych jak na przykład kategoria poszukiwanego programu, nazwiska twórców lub aktorów czy też tytuły. Na ogół systemy wyszukiwania w przypadku telewizji cyfrowej są dosyć mocno rozbudowane, tak więc w oparciu o podane kryteria powinniśmy móc możliwie szybko znaleźć odpowiednie programy telewizyjne dla siebie. Co istotne nie zawsze nawet kryteria te trzeba samodzielnie definiować.

Można na przykład skorzystać z tak zwanej listy dotychczasowych wyszukań, które w oparciu o kryteria, z których już jakiś czas temu korzystaliśmy o ile będą one zapisywane. Poza tym telewizja cyfrowa katowice umożliwia także pobranie dodatkowych danych, które mogą być przy takiej formie wyszukiwania jak najbardziej użyte. Przykładem jest tutaj możliwość uzyskania dostępu do listy popularnych wyszukań, dokonywanych także przez innych użytkowników. W ten sposób można sprawdzić najpopularniejsze kryteria w danym momencie. Tak samo też dokładnie określić można zakres czasowy, który nas interesuje.

Na pewno też możliwe jest przeszukanie całego dostępnego programu telewizyjnego. Standardem jest udostępnianie programu telewizyjnego przynajmniej na 7 dni do przodu, wtedy mamy do swojej dyspozycji jak najbardziej aktualny program telewizyjny.

Artykuły wybrane dla Ciebie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>