Wszystko o telewizji bliskiej Tobie!

16W dzisiejszym świecie aplikacje mobilne cechuje coraz większa funkcjonalność. Szeroko też wykorzystywane są one w wielu aspektach życia codziennego. Nie inaczej jest więc także z telewizją cyfrową. Po pierwsze telewizja Tarnobrzeg może być po prostu dostępna na urządzeniach mobilnych. Z opcji tej korzystać można zarówno wtedy gdy użytkownik przebywa w zasięgu swoje sieci domowej, jak i wtedy gdy znajduje się poza domem. Ciekawą opcją jest możliwość oglądania telewizji na przykład na tablecie, po czym obraz można po prostu zatrzymać i oglądanie kontynuować już na telewizorze, także rzecz jasna po upływie pewnego czasu od momentu w którym obraz został zatrzymany.

Najbardziej praktyczną i funkcjonalną opcją jest jednakże możliwość zarządzania swoim dekoderem, właśnie za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Jest to zresztą możliwe na kilka różnych sposobów. Po pierwsze telefon może być wykorzystany po prostu jako pilot do telewizora. Można przyznać, że jest to opcja co najmniej ciekawa. Inną możliwością jest zdalne zarządzanie dekoderem, także wtedy gdy użytkownik znajduje się daleko od domu. Tutaj wymieć warto kilka podstawowych funkcjonalności.

Jedną z nich jest możliwość sprawdzenia aktualnego programu telewizyjnego, co można zrobić korzystając za pomocą urządzeń mobilnych z przewodnika TV. Inna opcja to możliwość zaplanowania nagrywania programów telewizyjnych. Dokonać można tego także w oparciu o praktycznie dokładnie ten sam przewodnik po programach telewizyjnych. Jak widać, mamy tutaj już do dyspozycji całkiem sporą liczbę opcji, które mogą nas zainteresować i przydać się po prostu w praktyce.

W końcu też telefon, na którym zainstalowana zostanie specjalna aplikacja można wykorzystać w celu sprawdzenia co aktualnie jest dostępne w ramach telewizji na żądanie, a nawet w ten sposób wypożyczyć film, który obejrzeć można będzie już w domu. W każdej z opcji przeglądania programu telewizyjnego czy też oferty w telewizji na życzenie, użytkownicy mają też do swojej dyspozycji specjalną wyszukiwarkę.

Artykuły wybrane dla Ciebie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>